Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku


czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
WOJSKOWI KOMENDANCI UZUPEŁNIEŃ

NA PRZEŁOMIE DZIEJÓW 

W LATACH 1945 - 1975:

21.01.1945 28.02.1945 mjr Kazimierz MICHLER
28.02.1945 25.02.1946 por. Tadeusz PIASECKI
25.02.1946 20.03.1949 por. Stanisław IWAŃSKI
20.03.1949 30.06.1965 mjr Marian KRZYMOWSKI
30.06.1965 31.06.1975 płk Walerian LUBECKI

OD 1975 ROKU:  

płk Kazimierz SZYMAŃSKI
31.06.1975 r. - 08.09.1980 r.
płk dypl. Marian MAKAREWICZ
08.09.1980 r. - 09.11.1984 r.
płk dypl. Leszek KORPUT
22.02.1985 r. - 20.09.1986 r.
płk dypl. Jerzy MAJEWSKI
05.08.1986 r. - 17.10.1988 r.
ppłk dypl. Alojzy BABLIKOW
18.10.1988 r. - 30.04.2002 r.
ppłk mgr Ryszard GRUZA
11.07.2002 r. - 09.07.2007 r.
ppłk mgr inż. Andrzej WYROBEK
10.07.2007 r. - 31.12.2010 r.
ppłk mgr inż. Eugeniusz NOWAK
01.01.2011 r. - 31.01.2013 r.
ppłk mgr inż. Jarosław LUCIAK
01.02.2013 r. - 30.04.2015 r.
 
 ppłk mgr inż. Bogusław OKRASA
18.05.2015 r. - 27.09.2018 r.

 cz. p. o. mjr mgr Zbigniew PRZYBYSZEWSKI
28.09.2018 r.

 

 

 

 

 

    
pdf

Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku
Kilińskiego 12
09-402 Płock
tel. 261441300
fax. 261441205
wkuplock@ron.mil.pl

    
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce Cookies.